Daisy Bloom Citrine Pearl Adjustable Bracelet
The Daisy Bloom Citrine Pearl Adjustable Bracelet is crafted in 925 sterling silver 18k gold plated with fine jewelry craft.
PRODUCT SPECIFICS
citrine daisy pearl bracelet
| Brand | Joacii/Customizable |
| Item No | JXLBR01534AC0Y |
| Stone | 2.5mm Round Citrine, Pearl |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Plating | 18K Yellow Gold |
| Color | 18K Yellow |
| Gender | Women |
| Feature | Aesthetics & Ergonomics |
CUSTOMIZABLE OPTIONS
Logo: laser and engraving are optional.
Material: K gold and sterling silver, stainless steel, copper, etc.
Stone: stone type, color, shape and size are optional.
Shape: base on needs of custom, pleasing in aesthetics and ergonomics.
Plating: rhodium, K gold and silver are optional.