Natural Gemstone Bonbon Necklace
The Natural Gemstone Bonbon Necklace is crafted in 925 sterling silver 18k gold plated with fine jewelry craft.
PRODUCT SPECIFICS
molten pendant necklace
| Brand | Joacii/Customizable |
| Item No | JXLNL01531A |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Stone | Citrine/Amethyst/Garnet/Sky Blue Topaz/Peridot |
| Chain Length | 40+5cm |
| Plating | 18K Yellow Gold |
| Color | 18K Yellow |
| Gender | Women |
| Feature | Aesthetics & Ergonomics |
CUSTOMIZABLE OPTIONS
Logo: laser and engraving are optional.
Material: K gold and sterling silver, stainless steel, copper, etc.
Stone: stone type, color, shape and size are optional.
Shape: base on needs of custom, pleasing in aesthetics and ergonomics.
Plating: rhodium, K gold and silver are optional.